30.05.2022 елның 30 маенда 10.00 сәгатьтә Яңа Чишмә муниципаль районы Советының зур залында Яңа Чишмә авылы, Совет урамы, 80 адресы буенча дүртенче чакырылыш Яңа Чишмә муниципаль районы Советының чираттан тыш 22 утырышы була.

2022 елның 24 мае, сишәмбе

Хөрмәтле Яңа Чишмә муниципаль районының дүртенче чакырылыш депутатлары!

30.05.2022 елның 30 маенда 10.00 сәгатьтә Яңа Чишмә муниципаль районы Советының зур залында Яңа Чишмә авылы, Совет урамы, 80 адресы буенча дүртенче чакырылыш Яңа Чишмә муниципаль районы Советының чираттан тыш 23 утырышы була. Көн тәртибендә унөч мәсьәлә карау планлаштырыла. Көн тәртибе белән тулырак Яңа Чишмә муниципаль районының рәсми сайтында танышырга мөмкин http://novosheshminsk.tatarstan.ru/rus/proekti-dokumentov.htm "документлар проектлары" бүлекчәсендә, "документлар"бүлегендә. Татарстан Республикасының Яңа Чишмә муниципаль районы Советы депутатларын район Советы утырышында катнашырга чакырабыз.