2024 елның 21 марты, пәнҗешәмбе

Яңа Чишмә муниципаль районының хөрмәтле дүртенче чакырылыш депутатлары!

27.03.2024. 10.00 сәгатьтә Яңа Чишмә муниципаль районы Советының Яңа Чишмә авылы, Совет урамы, 80 йорт адресы буенча урнашкан зур залында дүртенче чакырылыш Яңа Чишмә муниципаль районы Советының чираттан тыш 43 утырышы узачак. Көн тәртибендә 8 мәсьәләне карау планлаштырыла. Көн тәртибе белән Яңа Чишмә муниципаль районының рәсми сайтында танышырга мөмкин http://novosheshminsk.tatarstan.ru/rus/proekti-dokumentov.htm "документлар проектлары" бүлегендә, "документлар"бүлегендә. Татарстан Республикасы Яңа Чишмә муниципаль районы Советы депутатларын район Советы утырышында катнашырга чакырабыз.