Урып-җыю кампаниясе лидерлары.

2022 елның 12 августы, җомга

Урып-җыю кампаниясе лидерлары.

👍 🏻 Урып-җыю эшләре кызганнан-кыза бара, урып-җыюда мәшгуль механизаторлар һәм басулардан ашлык ташучы машина йөртүчеләр арасында хезмәттәшлек көчәя бара.

Район авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек идарәсе беренче нәтиҗәләр ясады:
Менә алар:
Марат Митрофанов Андрей «АгроРаздолье»ҖЧҖдән
Марат Козлов В. А. крестьян-фермер хуҗалыгыннан Андрей
М. и. Козлов КФХыннан Анатолий Темников
🌾Ушаков Анатолий "Скоков Н. А»" крестьян-фермер хуҗалыгыннан

🌾Машина йөртүчеләр арасында иң яхшы күрсәткечләрне «Козлова М.И.»крестьян-фермер хуҗалыгыннан Газизов Илдус алды.

Алар барысы да район башлыгы Вячеслав Козлов һәм районның авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек идарәсе начальнигы Леонид Богомолов тарафыннан кырда тапшырылган премиягә лаек булдылар.

Шуңа күрә урып-җыю кампаниясендә механизаторларга бик күп бәйле, ә хезмәт нәтиҗәләре белән кызыксыну эш сыйфатын арттыра һәм урып-җыю барышын тизләтә. Атналык премияләрне тапшыруны киләчәктә дә дәвам итәчәкбез", - дип билгеләп үтте муниципалитет башлыгы.

Без барлык алдынгыларга нык сәламәтлек һәм тагын да югарырак үрләр яулауларын телибез!