Яңа Чишмәдә медицина хезмәткәре көненә багышланган бәйрәм чаралары узды.

2021 елның 21 июне, дүшәмбе

Яңа Чишмәдә медицина хезмәткәре көненә багышланган бәйрәм чаралары узды. Һөнәри бәйрәм алдыннан рәхмәт хатлары, Мактау грамоталары һәм баллы бүләкләр районның медицина хезмәткәрләре алды. Котлауларга җирле бүлекчәнең дә кушылды.
Шулай итеп, Башкарма сәркатип А.Ерохина Яңа Чишмә җирле бүлеге Секретаре В. М. Козлов исеменнән барлык катнашучыларны һөнәри бәйрәмнәре белән котлады һәм аларга нык сәламәтлек һәм оптимизм теләде, тәнәфесләр вакытында чәй эчү күңелле булсын өчен тортлар тапшырды.
Аннан соң, партиянең җирле бүлекчәсе башкарма комитеты хезмәткәрләре, Яшь гвардия әгъзасы белән берлектә, район үзәк хастаханәсенең кабул итү бүлмәсенә юнәлделәр, анда бу көнне халыкның сәламәтлеге сагында торучыларны котладылар, аларга чәчәкләр һәм татлы бүләкләр тапшырдылар. Медицина хезмәткәрләре моңа гаҗәпләнделәр һәм партиядәшләренә күрсәткән игътибары өчен бик рәхмәтле булдылар.
#ЕдинаяРоссия #СпасибоЗаЖизнь #ГордимсяВрачами #ЕР16 #ЕРТатарстан #новошешминскийрайон #НовошешминскоеМО