2020 елның 27 марты, җомга

Россия Федерациясе Президентының «Россия Федерациясендә халыкның санитар-эпидемиологик иминлеген тәэмин итү максатларында» Россия Федерациясендә эш көне дип игълан итү турында «2020 елның 25 мартындагы 206 номерлы Указы кабул ителүгә бәйле рәвештә, Татарстан Республикасы Хөкүмәте тарафыннан» Татарстан Республикасында дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәге «ДБУ офисларында (алга таба – КФҮ)» Минем документлар " КФҮ офисларында документлар тапшыру өлешендә гаризаларны агымдагы елның 30 мартыннан 3 апреленә кадәр кабул итүне туктату турында Карар кабул ителде.
Бу чорда гражданнардан хакимият органнарына гаризалар һәм документлар тапшырылмый.
Шуның белән бергә, хәзерге вакытта КФҮләрдә гражданнарга элек бирелгән запрослар буенча әзерләнгән әзер документларны гына бирү планлаштырыла.
КФҮ дәүләт бюджет учреждениесеннән логистика бүлеге башлыгы Арсланова Алсу Хәсән кызы (тел.8 952 031 29 22).