Район башлыгының студентлар көне белән котлавы

2020 елның 25 гыйнвары, шимбә

Хөрмәтле Яңа Чишмә районы студентлары!

Студент көне - яшьлек, зур өметләр, оптимизм һәм романтика бәйрәме белән иң ихлас котлауларны кабул итеп алыгыз!

Студент еллары-һәр кеше тормышында иң кызыклы, күңелле һәм шул ук вакытта бик җаваплы этап. Бу вакытта булачак һөнәри һәм тормыштагы уңышларга нигез салына.
Һәрвакытта да һәр җәмгыять өчен белемле һәм белемле кешеләр кирәк иде.
Сез куелган максатларга ирешә алырсыз, ә бүген алган белемнәрегез иң кыю планнарыгызны тормышка ашырырга мөмкинлек бирер дип ышанам. Сезгә, сезнең үҗәтлегегез һәм җаваплылыгыгыз күбесенчә Яңа Чишмә районының киләчәге нинди булачак?Без һәрвакыт сезгә ярдәм итәргә, иҗади идеяләрегезне тормышка ашыруда ярдәм итәргә әзер.

Студентларның барлык вәкилләренә сәламәтлек, бетмәс-төкәнмәс энергия, ышанычлы дуслар һәм барлык башлангычларда да уңышлар телим!

Яңа Чишмә муниципаль районы башлыгы
Вячеслав Козлов