Яңа Чишмә авылының Мәдәният һәм ял паркында "тормыш буенча җыр белән" исеме астында төрле яклап концерт булды"

2019 елның 20 июле, шимбә

19 июль көнне Яңа Чишмә авылының Мәдәният һәм ял паркында Чирмешән муниципаль районының "район мәдәният йорты" муниципаль бюджет учреждениесе артистлары тарафыннан оештырылган һәм алтынчы чакырылыш ТР Дәүләт Советына депутатлар сайлау уңаеннан оештырылган"тормыш буенча җыр белән"дигән кара-каршы концерт булды. Чарада Яңа Чишмәлеләргә мөрәҗәгать белән мәгариф бүлеге башлыгы Еронтьев А. Л. Ягудинның ышанычлы вәкиле, ТР Дәүләт Советына депутатлыкка кандидат буларак чыгыш ясады. Яңа Чишмә муниципаль районы Башкарма комитетының мәдәният бүлеге матур чыгышлары өчен кунакларга рәхмәт белдерде һәм Рәхмәт хатлары тапшырды.