Хөрмәтле хезмәткәрләр, ветераннар, сәүдә һәм җәмәгать туклануы яңа Чишмә муниципаль районы! Котлыйбыз сезне һөнәри бәйрәмегез - сәүдә хезмәткәре Көне белэн!

2018 елның 27 июле, җомга

Тормыш заман кешесен , сәүдә  предприятиясеннән башка яшәвен күз алдына да китереп булмый . Сәүдә, безнең районда даими рәвештә үсә, елдан-ел анның  саны арта,  кибетләрнең сыйфаты,  сатып алучыларга  хезмәт күрсәтү культурасы күтәрелә, товарларның  ассортименты  киңәя. Сезнең югары һөнәри осталыгыгыз һәм чынлап  хезмәт сөючәнлек, уңышка  ышанучан  һәм  куйган максатларга ирешүдә хезмәт күрсәтүләр базарын тотрыклы  үстерү нигезе булып  хезмәт итә .

Чын күңелдән  сәүдә предприятиеләренә һәм җәмәгать туклануы үсеше, ә хезмәткәрләренә - ныклы сәламәтлек,   киләчәктә дә эшегездә зур уңышлар, бәхет, иминлек һәм уңышлар,яхшы табыш һәм сатулар күберәк булуын  телибез!

Яңа Чишмә муниципаль районы  Дәүләт советы һәм башкарма комитеты