2018 елның 10 апреле, сишәмбе

«Яңа Чишмә муниципаль районының бюджет һәм хозрасчет оешмалары арасында иң яхшы эш оештыру, хезмәтне саклау турында» бәйге 10 апрельдә башланды.

Яңа Чишмә муниципаль районы Башкарма комитетының «Яңа Чишмә муниципаль районының бюджет һәм хозрасчет оешмалары арасында иң яхшы эш оештыру, хезмәтне саклау бәйгесе үткәрү турында» карары 2018 елның 30 апрелендә 148 нче номер белән кабул ителде.

Җиңүчеләр өчен премия дүрт номинациядә бүләкләнә, һәр номинациядә: 1 нче урын – 4 мең сум, 2 урын – 3 мең сум, 3 урын – 2 мең сум.

Кабул итү гаризалары Башкарма комитетының икътисад бүлегендә һәм халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә башкарыла Czn.Novoshesh@tatar.ru. Гаризалар 2018 нче елның 30 апреленә кадәр кабул ителә, ә җиңүчеләр 8-нче майга кадәр билгеләнәчәк.

Конкурс турында нигезләмә һәм гариза формасы сылтамасы буенча урнаштырылган.